Техкомплект: Системи опалення та вентиляції

Системи кондиціонування
Системи опалення
Вентиляційне обладнання.
 

Системи кондиціонування

Системи опалення

Вентиляційне обладнання.

  • тел.: +38 (044) 590-29-29
UARUEN

НАЙТИХІШИЙ Канальний ВЕНТИЛЯТОР У СВІТІ - TD SILENT!

e-mail Друк PDF

td-silentКомпанія ТЕХКОМПЛЕКТ представляє:

НАЙТИХІШИЙ Канальний ВЕНТИЛЯТОР У СВІТІ - TD SILENT!

Це продукт інженерної праці, високих технологій та значних фінансових інвестицій, створений спеціально для систем вентиляції з найсуворішими вимогами по рівню шуму.

Вибери TD SILENT і відчуй різницю.

Завдяки застосуванню принципово нової конструктивної схеми вентилятора і високоякісних матеріалів рівень шуму TD SILENT нижчий ніж у найближчих аналогів на 12 дБ При розробці вентилятора TD SILENT були використані новітні технології в області комп'ютерного моделювання продукції і виробництва пластмас Конструкція сполучних патрубків з гумовими ущільнювачами дозволяє знижувати вібрацію.

td-silent1

Для зручності монтажу вентилятори обладнані швидкороз'ємними хомутами Внутрішній, перфорований корпус спеціальної конструкції частково розсіює звукові хвилі. Шар шумопоглинаючого матеріалу перешкоджає поширенню звукових хвиль. Для зручності підключення, клемна коробка може обертатися на 360 градусів Для зручності установки і обслуговування, вентилятор виконаний з двох частин: монтажного кронштейна і закріпленого на ньому корпусу вентилятора. Вентилятори TD SILENT можуть використовуватися в найрізноманітніших системах вентиляції малої і середньої продуктивності

 

Контакти

04655, м. Київ,
пр. Московський, 16-Б
тел.: +38 (044) 590-29-29
E-mail: info@tekhkomplekt.com

Представництва >>

s-map

Лічильник