×
Air Roxy

Air Roxy

AIRROXY
ПРИЯЗНА (ДРУЖЕЛЮБНА) ВЕНТИЛЯЦІЯ

Ми – польське сімейне підприємство по виробництву в сфері побутової та промислової вентиляції. Ми спеціалізуємось на виробництві вентиляторів, решіток, вентиляційних, випускних систем і аксесуарів.
Своє підприємство ми створили в 2011 році з ідеєю кожен день покращувати якість повітря, яким ми дихаємо. Розуміючи, наскільки важливе і значиме це завдання, перші два роки були присвячені дослідженням, проектуванню, конструюванню і тестуванню нашої продукції. Коли в 2013 році перші системи почали з’являтись на ринку, підтвердилось наше переконання в тому, що ставка на якість була правильним вибором.
Не дивлячись на те, що кожен рік ми збільшуємо кількість випущеної продукції більше ніж на 80%, ми підтримуємо встановлений в перший рік процент рекламацій на рівні, який не перевищує 0,1%. Якість нашої продукції також підтверджується престижним сертифікатом TUV SUD. Safety tested, production monitored.
Задоволених клієнтів вже можна зустріти на 3 континентах в 40 країнах. Кожен рік ця група суттєво збільшується, і це зв’язано з тим, що ми фокусуємось на тому, щоби продукція, яку ми поставляємо нашим споживачам, була приязною (дружелюбною).
Приязною (дружелюбною) – значить інноваційною, простою в встановленні, ефективною, безшумною, без необхідності технічного обслуговування і високоякісною.