×
LG

LG

LG Electronics – один з найбільших виробників і розробників побутової техніки, електроніки, пристроїв мобільного зв’язку. Головний офіс — в Сеулі (Південна Корея). Корпорацію засновано в 1958 р. (первісна назва компанії — GoldStar). Виробник перших корейських радіоприймача, холодильника, чорно-білого телевізора, кондиціонера, пральної машини.

На 114 підприємствах (до яких належать 82 дочірніх підприємства) корпорації LG Electronics у різних країнах світу працює понад 82 тис. співробітників.

LG Electronics має п’ять підрозділів:

· LG Home Entertainment (з виробництва цифрової техніки для домашніх розваг) — спеціалізується на рідкокристалічних та плазмових телевізорах, системах домашніх кінотеатрів, плеєрах Blu-ray, аудіокомпонентах, відеоплеєрах тощо.

· LG Home Appliance (з виробництва побутової техніки) — проектує та випускає пилососи, холодильники, пральні машини, мікрохвильові печі та іншу побутову техніку.

· LG Air Conditioning (з виробництва кондиціонерів) — спеціалізується на домашніх і комерційних кондиціонерах, системах обігрівання та вентилювання, а також на системах сітьового управління домашньою технікою HomNet.

· LG Mobile Communications (з виробництва пристроїв мобільного зв’язку) — займається розробленням та випуском мобільних телефонів і мобільних комп’ютерів.

· LG Business Solutions (з випуску техніки для бізнесу) — займається проектуванням та випуском цифрової техніки в секторі B2B («бізнес для бізнесу»): рідкокристалічних моніторів, дисплеїв для реклами, систем безпеки тощо.

У 1996 році компанія LG Electronics відкрила представництво в Україні, яке спеціалізується на експорті побутової електроніки на територію України і надає інформаційну підтримку продуктів.