×
Mekar

Mekar

MEKAR – це італійська компанія, яка спеціалізується на виробництві широкого асортименту вентиляційних установок і протягом останніх трьох десятиліть є однією з ведучих європейських компаній на ринку HVAC.
Продуктова лінійка складається з ПВУ (AHU) промислового та комерційного використання, агрегатів для фармацевтичної індустрії та вентиляційного обладнання для «чистих» приміщень, вентиляційних систем для басейнів та Plug & Play AHU.
Обладнання MEKAR має бездоганну репутацію і відомо споживачам на всіх континентах.
Знакові проекти компанії – Burj Al Arab, Burj Khalifa, Adress Hotel, Royal Atlantis Resort, Cristal Tower, Palace of Venaria.
Виробничі потужності MEKAR розташовані на десяти тисячах квадратних метрів і дозволяють виробляти як стандартні агрегати, так і реалізовувати індивідуальні рішення замовників.
MEKAR – це динамічна компанія, орієнтована на технологічні інновації, що спеціалізується на проектуванні, розробці та виробництві агрегатів та комплексних рішень для вентиляції приміщень. Основною метою компанії є максимальне задоволення споживачів через гарантію високої якості та надійності асортименту своєї продукції та послуги перед- та післяпродажного сервісу, який надають професіонали та висококваліфіковані технічні спеціалісти.