×
Venco

Venco

VENCO – італійський виробник із більш ніж 20-ти річним досвідом виготовлення чілерів, руфтопів та теплових насосів. Продукція VENCO – оптимальне поєднання між високоефективними технологічними рішеннями та екологічністю, котра базується на високій енергоефективності та використанні відновлювальних джерел енергії. Конкурентні переваги VENCO – широкий асортимент, можливість реалізації індивідуальних рішень, бездоганна якість і контроль на всіх етапах виробництва, використання компонентів провідних світових виробників (ZIEHL-ABEGG, EBMPAPST, DANFOSS, COPELAND, ALFA LAVAL, CAREL)
Досвід, експертність, гнучкість, інноваційність та клієнтоорієнтованість роблять VENCO ідеальним рішенням для кінцевих користувачів, проектних та монтажних організацій.
На італійському ринку обладнання VENCO використовують такі відомі компанії як FIAT, ZANUSSI, DIESEL, DIADORA та інші. Зокрема, для FIAT та ZANUSSI були створені чіллери для виробничих цехів в Італії, Іспанії та Китаї. Також VENCO спеціалізується на виробництві водяних охолоджувачів для кораблів (в т.зв. «морському» виконанні): агрегати оснащуються теплообмінниками, стійкими до впливу морської води. Зокрема, пароми компанії A.C.T.V. в Венеції оснащені агрегатами Venco